MojAndroid

Na počítačoč pomerne rozšírený multimediálny prehrávač, na Androide stále v beta verzii. Reč je o VLC prehrávači, ktorý na Google Play a platforme Android zakotvil už pred nejakou dobou. Dnes bol aktualizovaný a hoci nesie stále štatút Beta, pridal podporu pre najnovšiu verziu Androidu 4.3 Jelly Bean, ako aj ďalšie vylepšenia vrátane opravy chýb, či rýchlejšieho dekódovania.

VLC-Android

Príchodom nového Androidu hlásia viacerí používatelia problémy práve s prehrávaním videí. Aplikácie tretích strán nedokážu správne využívať hardvérové dekódovanie, čo spôsobuje nadmerné vybíjanie batérie alebo úplnú nefunkčnosť dekódera. VLC vyriešil tento problém jednoduchou opravou, no na ostatné aplikácie sa ešte len čaká. Zaznamenali ste aj vy problémy s prehrávaním na novom Androide 4.3 ?

-> Stiahni VLC pre Android <-

30.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+