MojAndroid

Populárny videoprehrávač pre PC si pomaly razí svoju cestu aj na Android platformu. VLC prehrávač je vo vývoji už nejakú dobu a naposledy sme sa o ňom zmienili ešte v decembri minulého roka. Vtedy vývojári sľubovali príchod v priebehu niekoľkých týždňov – no ako vidíte pár týždňov sa predĺžilo na niekoľko mesiacov. Dôležité však je, že tento projekt sa dostal do fáze privátneho beta testovania, ku ktorému sa môžete prihlásiť aj vy prostredníctvom formulára – ak budete mať šťastie možno vyberú práve vás :).

Na Android Markete momentálne síce existuje veľké množstvo najrôznejších video prehrávačov, VLC však bude určite ťažiť so svojej dobrej povesti video prehrávača pre PC, ktorý dokáže prehrať naozaj všetky formáty. Uvidíme, či sa dočkáme podobných výsledkov aj na Androide.

 

9.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+