MojAndroid

Určite si viacerí spomínate, alebo aj stále používate známy VLC Prehrávač na desktopoch či notebookoch. Spoločnosť už dávnejšie v roku 2014 priniesla prehrávač aj pre používateľov OS Android, no je to už dlhšia doba, čo na ňom nespravila veľké zmeny. Po čakaní je tu oficiálne VLC Player verzie 2.5 dostupný v Google Play, ktorý obsahuje viacero noviniek. Čo sa dočkalo vylepšenia?

Používatelia si môžu prehrávač prispôsobiť svojmu individuálnemu pohľadu na obraz a zvuk v rámci ekvalizéra a jeho prednastavení. Vybrať si tiež môžete z denného a nočného režimu pri prehrávaní, prípadne preskočiť naraz 10 sekúnd prostredníctvom dvojitého kliknutia. Do praxe sa dostala aj sľubovaná podpora pre Android Auto a pozrieť si tu používateľ môže aj 360-stupňové videá. Navyše, ak vlastníte už operačný systém Android Oreo, máte možnosť vyskúšať aj funkciu Obraz v obraze (PiP).

Do vyhľadávania bol integrovaný Google Now a všetkému kraľuje novšie rozhranie v duchu material dizajn. Ak chcete, vyskúšajte si zmeny na vlastnej koži prostredníctvom odkazu.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+