MojAndroid

VLC media player je jednou z najočakávanejších aplikácii, o ktorej sa už písalo veľakrát. Prvé zmienky o verzii prehrávača pre operačný systém Android, sa objavili ešte koncom roka 2010, kedy tím vývojárov prisľúbil jeho dostupnosť v priebehu niekoľkých týždňov. Ubehlo už presne 77 týždňov a my sme sa ešte stále nedočkali oficiálnej verzie, ktorá by sa dala stiahnuť z Google Play. Od roku 2010 sa síce objavilo niekoľko neoficiálnych beta verzií, tie však neboli ani zďaleka tak stabilné a funkčné ako by sme od VLC prehrávača očakávali. Zložitejší bol aj postup inštalácie.

Dúfajme však, že status na sociálnej sieti Twitter v znení “Android, here we come!” (Android, už ideme!), znamená len jedno a to, že v najbližších hodinách, možno dňoch, sa konečne dočkáme oficiálnej verzie VLC prehrávača. O jeho dostupnosti vám budeme určite informovať. Sledujte MojAndroid.sk.

Zdroj: Twitter

19.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+