MojAndroid

Prehrávač VLC patrí medzi najpopulárnejšie multiplatformové prehrávače na svete. Ponúka jednoduché prostredie, množstvo funkcií, no jeho najväčšou výhodou je, že ho nezaskočí prakticky žiaden formát videa či hudby, a to tak na počítačoch, ako aj mobilných zariadeniach. Android aplikácia prehrávaču je teraz dostupná v novej verzii, ktorá prináša niekoľko veľmi zaujímavých vylepšení, po ktorých používatelia už dlhšie túžili.

Tým najzaujímavejším je možnosť prehliadania sieťových diskov. To znamená, že ak máte doma takýto disk, môžete takto jednoducho prezerať obsah na tomto disku prostredníctvom jedinej aplikácie. Okrem toho ale pribudli aj ďalšie zaujímavé novinky. Boli zmenené a vylepšené notifikácie, video v okne a prepracovaná bola aj história pozerania.

VLC aktualizacia

Ďalšou zaujímavou funkciou je zjednotenie s aplikáciou pre Android TV. Aj prostredie tejto verzie aplikácie bolo zmenené a vylepšené, takže o novinky nie je vo verzii v2.0 núdza. Samozrejmosťou sú zlepšenia pod povrchom, vďaka čomu by malo byť dekódovanie videí znovu o čosi rýchlejšie a celkový zážitok z používania aplikácie by mal byť lepší. Aktualizácia je už teraz pre niektorých používateľov dostupná v obchode Play a skontrolovať jej dostupnosť môžete aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

4.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+