MojAndroid

Od nášho čitateľa sme dostali otázku ohľadom toho, ako si nahrá do Motorola moto g5s plus vlastné pesničky na zvonenie do mobilu. Pokiaľ si chce hudbu stiahnuť z Youtube, existujú na to rôzne nástroje.

Pesničky na zvonenie do mobilu jednoducho a rýchlo

Odporúčame najskôr navštíviť túto stránku, na ktorej si viete jednoducho stiahnuť hocijaké video z Youtube vo formáte, aký si zvolíte. Môže sa jednať o video formát či audio formát. My sa pri zvonení zameriame na audio, teda len zvuk. Postup je jednoduchý. Do prvého  poľa vložíme link z videa na Youtube, ktorého zvuk chceme stiahnuť a v druhom vyberieme typ súboru, v tomto prípade .mp3.

Následne kliknete na tlačidlo start a program začne  pracovať, video sa skonvertuje na zvuk. Potom stačí kliknúť na tlačidlo “download” a zvukový súbor sa stiahne. V prípade, že si potrebujete súbor upraviť podľa seba a chcete, aby vám telefón začal vyzváňať od určitého úseku skladby, stačí stiahnuť napríklad program Audacity, prípadne iný, v ňom vystrihnúť vami požadovanú časť, uložiť a hotovo.

Teraz, keď máme zvuk stiahnutý, môžeme si ho skopírovať do telefónu. Najjednoduchšie je to pomocou kábla, ktorý bol v jeho balení. Telefón pripojíme, nastavíme na ňom prenos súborov a v počítači sa nám zobrazí jeho zložka. Súbor skopírujeme tam, kde ho chceme mať… Buď do zložky zvonenia, prípadne do zvukov.

Keď už máme zvuk v telefóne, stačí ísť do nastavení zvukov, vyberieme vyzváňací tón zvonenia, preskrolujeme na úplný koniec, kde je tlačidlo +, klikneme na to a nájdeme náš súbor, ktorý sme si do telefónu skopírovali. Zvonenie je tým činom nastavené.

27.7.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+