MojAndroid

Ani nie týždeň je tomu, čo sme vás informovali o smartfóne spoločnosti Oppo, ktorý by mal byť hrubý len 4 mm. Zdá sa však, že cestou extrémneho zmenšovania hrúbky smartfónov sa vydala aj spoločnosť Vivo. Obrázky pochádzajúce zo sociálnej siete Weibo totižto ukazujú doteraz najtenší smartfón na svete, ktorého hrúbka by nemala presiahnuť hranicu 4 mm – hovorí sa o hrúbke 3,8 mm. Tá bola určená na základe porovnania s iPhonom 5s, ktorý v porovnaní s novým smartfónom Vivo vyzerá ako poriadna opacha.

Vivos-super-thin-smartphone (1)

Samozrejme, pri takto tenkej konštrukcii nastáva otázka, ako bude smartfón na tom s výdržou batérie, či ako odolný bude proti mechanickému poškodeniu. Kým však výrobca neprezradí viac detailov, môžeme sa len dohadovať ako na tom Vivo s týmto modelom bude. Neznámymi ostávajú aj zvyšné parametre, ako veľkosť displeja, použitý typ procesora, či kapacita pamäte RAM. Každopádne, sme veľmi zvedaví, čo sa do takto tenkého tela dá všetko osadiť. Samozrejme, akonáhle sa objavia ďalšie detaily o tomto rekordmanovi, budeme vás o nich informovať.

Vivos-super-thin-smartphone (2)

Zdroj: phonearena

27.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+