MojAndroid

Včera sme ukončili hlasovanie o najlepšie užívateľské recenzie, ktoré píšete vy, samotní používatelia Android telefónov a tabletov. V januárovom hlasovaní sa ocitlo celkovo 19 recenzíí, do hlasovania sa zapojilo 633 hlasujúcich a vy ste si zvolili tieto 3 najlepšie recenzie: 1. Užívateľská recenzia HTC Legend (Hodnotenie 9/10) Autor: Peter Benedik (získala celkovo 154 hlasov)

2. Užívateľská recenzia LG GT540 Optimus (Hodnotenie 9/10) Autor: mArtinko5MB (získala celkovo 142 hlasov)

3. Samsung Galaxy Tab: skúsenosti výhercu nového tabletu Autor: Vladimír Bulko (získala celkovo 138 hlasov)

Autori týchto recenzií odmeníme Android tričkom z nášho eshopu podľa ich vlastného výberu. Na čele hlasovanie sa odohrával veľmi “tuhý boj”, kedže na štvrtom mieste sa ocitla Užívateľská recenzia HTC Desire Z (Hodnotenie 10/10) Autor: oLDo s celkovým počtom hlasov 127. Rozhodli sme sa autora tejto recenzie odmeniť našou podložkou pod myš. Prosíme všetkých víťazov, aby nás kontaktovali na adrese MojAndroidSK@gmail.com a napísali nám, o ktorú konkrétnu cenu majú záujem. Všetkým srdečne gratulujeme.

Máš aj ty Android telefón alebo tablet? Si spokojný alebo máš výhrady? Napíš vlastné užívateľské postrehy z používania a vyhraj aj ty naše Android tričko. >>> Chcem napísať vlastnú recenziu <<<

8.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+