MojAndroid

Pred necelými dvomi týždňami sme zverejnili recenziu na zaujímavý Epico Sense Cable, za ktorého dizajnom stojí Slovák Tibor Reisz. Ide o kábel, pri ktorého výrobe sa tvorca inšpiroval Braillovým písmom, pričom je vyrobený z naozaj kvalitných materiálov a podporuje správnu myšlienku – jedno euro z každého predaného kusu Epico Sense Cable je určené na podporu vývoja modernej metódy diagnostiky intelektu nevidiacich detí.

epico-sense-cable-5

Náš tip
Epico Sense Cable – kábel, s ktorým sa už nikdy nepomýlite | TEST + SÚŤAŽ

Okrem recenzie aj súťaž

Okrem samotnej recenzie spomínaného kábla sme vám priniesli aj súťaž o 3 kusy tohto zaujímavého príslušenstva (v microUSB verzii). Súťažná otázka bola pomerne jednoduchá – koľko EUR vyzbieral doteraz tvorca Epico Sense Cable na podporu vývoja diagnostiky intelektu nevidiacich detí? Správnu odpoveď ste mohli nájsť na webe sensecable.com.

Mená výhercov

Celkovo sa do súťaže zapojilo necelých 300 ľudí, z ktorých ale len 53 odpovedalo na otázku správne – 1893 EUR. Z tejto skupiny sme vyžrebovali mená 3 výhercov, ktorí od nás získavajú Epico Sense Cable v microUSB verzii. Sú to:

  • Denisa Pavliková,
  • Marek Kristín,
  • Jaroslav Surovec.

Touto cestou im srdečne gratulujeme. Výhercov budeme kontaktovať na e-mailovú adresu, ktorú uviedli v súťažnom formulári. Vy ostatní nezúfajte. Na našej facebookovskej stránke @MôjAndroid.sk nájdete novú súťaž o vecné ceny takmer každý týždeň!

2.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+