MojAndroid

Na Android scéne sa objavili ďalšie herné tituly, ktoré stoja za zmienku. Jednou z nich je aj hra SHADOWGUN, ktorá je optimalizovaná pre novú radu procesorov Tegra 3. Táto bola vytvorená pomocou vývojárskeho enginu Unity, ktorý je dostatočne výkonný a zároveň aj cenovo dostupný. Grafikou sa síce nepribližuje k herným PC titulom ako Gears of War alebo Heavy Rain, ale pre mobilné zariadenia je to veľký krok vpred. O čom SHADOWGUN je? Hra je kombináciou taktického boja v pohľade tretej osoby a stanovuje nové vizuálne štandardy pre mobilné hranie. Odohráva sa v budúcnosti v roku 2350 a ocitnete sa v role profesionálneho nájomného zabijaka s menom John Slade. Vašou misiou je chytiť doktora Edgara Simona, renomovaného genetika a bývalého zamestnanca transgalaktickej korporácie Toltech Enterprises.

Musíte infiltrovať Edgarovu pevnosť a bojovať s jeho osobnou armádou mutantov, kyborgov a geneticky upravených ľudí. Na splnenie tejto misie máte samozrejme k dispozícii poriadny arzenál zbraní, lodí a dokonca spoluprácu S.A.R.A – osobného androidu.

Minecraft


Ďalšou hrou, ktorá púta pozornosť je Minecraft-jednoduchá a neuveriteľne návyková hra,o ktorej sa už hovorilo mesiace dozadu. Prvá verzia bude exkluzívne dostupná pre smartfóny Xperia Play a oficiálne bude predstavená na hernom veľtrhu E3 o niekoľko týždňov. To ako hra bude vyzerať si môžete pozrieť aj na nasledovnom videu:

Zdroj: androidpolice.com, phandroid.com

29.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+