MojAndroid

Minulý týždeň sme pre všetkých fanúšikov značky smartfónov značky Samsung pripravili súťaž, v ktorej ste mali šancu vyhrať aktuálnu vlajkovú loď tejto obľúbenej značky Samsung Galaxy S9.

Ako sa dal vyhrať Samsung Galaxy S9?

Zapojiť sa do súťaže bolo veľmi jednoduché. Stačilo mať dostatočné znalosti práve o spomínanom smartfóne Samsung Galaxy S9. Nachystali sme si tri súťažné otázky s tromi možnosťami odpovede. Vašou úlohou bolo označiť správne odpovede pri všetkých troch otázkach, vyplniť svoje kontaktné údaje a potom už len počkať, či sa na vás usmeje šťastie a či vás vyžrebujeme spomedzi všetkých správne odpovedajúcich súťažiacich.

Samsung Galaxy S9 – špička na trhu

Zabojovať o účasť v žrebovaní sa v tomto prípade naozaj oplatilo, pretože cena bola skutočne výnimočná. Vieme o čom hovoríme, pretože o jej kvalitách sme sa mohli presvedčiť aj u nás v redakcii, keď sme Samsung Galaxy S9 mali možnosť otestovať.

Samsung Galaxy S9 je hrdým nástupcom úspešného predchádzajúceho modelu. Ponúka prakticky nezmenený dizajn zo skla a kovu so zahnutými hranami displeja, ktorý aj tento rok patrí k úplnej špičke. Vďaka novému čipu Exynos 9810 a 4 GB RAM ide aj o výkonnostného šampióna. Predinštalovaný systém Android 8.0 Oreo s nadstavbou Experience UX ponúka množstvo funkcií a nastavení, ako sme v podaní kórejského giganta zvyknutí. Čerešničkou na torte je úplne nová kamera s 12MP snímačom a variabilnou clonou, vďaka čomu je možné nastavovať pri fotení ešte viac parametrov. Podrobnosti z nášho testovania sa dočítate v našej recenzii.

Náš tip
Samsung Galaxy S9: Rovnaká forma, rovnaký štýl | RECENZIA

Správne odpovede

Súťažné otázky boli naozaj jednoduché a odpoveď na ne bolo možné vyhľadať aj na stránke výrobcu.

 1. Na čo slúži clona s variabilnými režimami svetelnosti f/1,5 a f/2,4 na zadnom fotoaparáte Samsung Galaxy S9?
  • a) Prináša možnosť 5-násobného bezstratového optického priblíženia – zoomu
  • b) Automaticky sa prispôsobuje jasnému svetlu alebo tme, presne tak ako ľudské oko 
  • c) Na vytváranie čierno-bielych snímok
 2. Koľko snímok za sekundu spraví Samsung Galaxy S9 v režime superspomaleného záberu?
  • a) 960
  • b) 480
  • c) 720
 3. Ako sa volá funkcia, ktorá vám prostredníctvom rozšírenej reality zobrazí informácie o snímaných objektoch a miestach?
  • a) Emoji Helper
  • b) Bixby Vision
  • c) Info Viewer

Kto vyhral Samsung Galaxy S9?

Do súťaže sa zapojilo 7 976 súťažiacich, z ktorých až 6 759 odpovedalo správne na všetky tri súťažné otázky. V záverečnom žrebovaní sme z osudia vyžrebovali jedno meno, ktorého nositeľ sa stáva šťastným výhercom nového smartfónu Samsung Galaxy S9. Je ním Peter Barna.

Výhercovi srdečne gratulujeme a budeme ho kontaktovať na e-mail, ktorý uviedlo v rámci súťaže. Ostatní ale vôbec nemusíte zúfať, pretože aj v tejto chvíli prebieha na našom webe ďalšia súťaž, v ktorej máte šancu vyhrať smartfón Honor 10.

Náš tip
MojAndroid.sk oslávil osem rokov! Rozdávanie darčekov pokračuje. Vyhrajte Honor 10 | SÚŤAŽ
15.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+