MojAndroid

Po recenzii na najnovšiu vlajkovú loď spoločnosti Sony – Xperia Z1 – vám prinášame ďalšie zaujímavé informácie a video s týmto smartfónom. Nakoľko je Sony Xperia Z1 odolná voči vode a pevným časticiam, rozhodli sme sa otestovať jej odolnosť naživo a samozrejme sme všetko zachytili na videu. Pozrite sa, ako sme smartfón Sony Xperia Z1 potrápili a vystavili ho nežiadúcim podmienkam na videu, ktoré nájdete nižšie.

Ako ste na videu mohli vidieť, odolnosť voči vode a pevným čiastočkám zvláda Sony Xperia Z1 takmer bezproblémovo. Komplikácie neobišli hlasitý reproduktor, ktorý nezvládol nápor vody a na chvíľu stíchol, po vysušení však fungoval opäť korektne. S vodou si moc nerozumie ani displej, ktorý kvôli jej vlastnostiam nedokáže dobre spracovať dotyky používateľa a pri styku s vodou vykonáva nechcené úkony (kvôli jej vodivosti elektrického prúdu, nie kvôli teplote, ako sme uviedli vo videu, za čo sa ospravedlňujeme). Ak treda hľadáte výkonný smartfón do nepohody, Sony Xperia Z1 môže byť tou správnou voľbou. Viac informácií o tomto zaujímavom zariadení nájdete v detailnej recenzii.

Náš tip
Recenzia | Sony Xperia Z1 | High-end len pre fanúšikov
19.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+