MojAndroid

Ahojte Androiďáci, v duchu sviatočnej atmosféry sme sa spojili s redakciami Fony.sk, Techbox a touchIT, aby sme pri spoločnom stole zhodnotili rok 2015 v oblasti smartfónov. Vznikol z toho špeciálny VIDEOblog o smartfónoch a trendoch, ktoré sa uchytili v tomto roku. Pozrite si našu voľnú diskusiu redakcií, ktoré sa počas roka venovali videám a recenziám inteligentných zariadení. Uvidíte, že tento rok bol naozaj bohatý na novinky z oblasti vlajkových lodí a skutočne bolo o čom rozprávať aj o trendoch medzi nimi. Treba povedať, že v rámci znesiteľnej dĺžky vydania sme sa obmedzili len na pár slov o každom telefóne či smart hodinkách – takže veríme, že to budete pri sledovaní brať do úvahy :)

Hoci to odznie aj v závere VIDEOblogu, predsa len zopakujeme, že sa chceme poďakovať aj Vám, našim čitateľom a divákom za sledovanosť a čas, ktorý venujete nášmu webu. Želáme Vám (trošku v predstihu) všetko dobré do nového roka a máme pre vás malý prísľub, že v najbližších dňoch vás čakajú ešte 2 naše špeciálne, MojAndroiďácke VIDEOblogy.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+