MojAndroid

Zdravíme všetkých fanúšikov Androidu :) Rok 2016 skončil a je čas obzrieť sa za najväčšími novinakmi zo sveta smartfónov, aplikácií a všetko si zrekapituovať. Spolu s Matúšom sme si zaspomínali na niekoľko zariadení, ktoré sme pre vás v redakcii testovali a nevynechali sme ani tie najväčšie míľniky, ktoré sa zapísali do technologickej histórie. Nezabudli sme ani na našu redakciu a aktivity, ktoré pre vás robíme. Tento rok ich bolo hneď niekoľko, či už naše Orange Android Roadshow po Slovensku, alebo množstvo ankiet a súťaží, v ktorých ste mohli vyhrať kopec atraktívnych cien.

Do nového roka vám všetkých chceme z redakcie popriať  veľa zdravia, šťastia a ďakujeme za priazeň a podporu v minulom roku :)

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+