MojAndroid

Čaute fanúšikovia Androidu. V našich VIDEOblogoch Čo týždeň dal sme zvyčajne rozoberali, čo sa stalo počas posledných 7 dní, no tento raz to bude iné. Prinášame totiž celoročné zhrnutie s pracovným názvom Čo rok dal :) V dnešnom vydaní sa teda pokúsime zhrnúť tie najväčšie “bomby”, ktoré sme v roku 2015 spoznali. Pred týždňom sme Vám sprostredkovali zaujímavé zhrnutie smartfónových noviniek a trendov z roku 2015 s ďalšími troma redakciami, teraz uvidíte krátky prehľad nielen smartfónov, ale aj tabletov, inteligentných hodiniek, vybrali sme pár zástupcov aj z kategórie aplikácií, hier a spomenieme aj zopár aktivít, ktorým sa na webe, či mimo neho venujeme.

Do nového roka Vám prajeme veľa zdravia, šťastia a chceme Vám poďakovať za priazeň a podporu v minulom roku – sme veľmi radi, ste si zvykli na nedeľnú dávku Android-technológií v podobe Čo týždeň dal.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+