MojAndroid

Ahojte priaznivci našich videoblogov, ale aj všetcí “náhodní okoloidúci”. Aktivít a rôznych kategórií na našom webe MojAndroid.sk stále pribúda, a tak sme sa rozhodli, že jeden celý videoblog venujeme tomu, čo všetko sa u nás deje a čo všetko na našom webe či na jeho dcérskych stránkach nájdete. Potrebné informácie spolu s navigačnými šípkami nájdete vo videu, ale zopár odkazov pridávame aj sem.

Pre začiatok toľko, že na úvodnej stránke máme skrátka aktuálne novinky o tom, čo sa deje vo svete Androidu, mobilných technológií a podobne. Ak si však chcete prečítať články len niektorej z kategórií, kliknete na jednotlivé sekcie s názvom Recenzie, Hry, Návody atď. Aplikácie nájdete nie len v samostatnej sekcii, ale máme ich tiež roztriedené v Katalógu špeciálne na slovenské appky. V rovnakom riadku nájdete aj odkaz na naše vlastné Fórum, kde združujeme diskutujúcich, ktorí si tu navzájom radia a vymieňajú skúsenosti. Založili sme pre vás aj Bazár, kde posúvate svoje zariadenia ďalej, prípadne kupujete nové či vymieňate za iné. Sú tu viaceré kategórie, z ktorých si môžete zariadenia vyberať.

mojandroid

Aby ste boli stále v obraze ohľadom vašich aktualizácií na mobilných zariadeniach, nachádza sa tu aj špeciálna sekcia Aktualizácie. Stačí tu zadať názov svojho zariadenia. Pre prípad, že sa od nás nechcete len dozvedať novinky, dali sme priestor aj vám, konkrétne v oddelení Blogy. Tu v súvislosti s našimi pravidlami môžete uverejňovať svoje vlastné články.

Rýchlosť svojho internetu odmeriate pomocou nášho Speedmetru, teda presnejšie rýchlosť downloadu i uploadu. S týmito výsledkami sa môžete s nami podeliť.

Našu činnosť môžete sledovať aj na sociálnych sieťach – na Facebooku máme už vyše 71,000 fanúšikov a uverejňujeme tu denne naše články, občas aj fotografie a videá. Fotografie, ktoré vravia i niečo viac zo zákulisia našej redakcie nájdete aj na našom čerstvom účte na Instagrame. Videá sa dajú sledovať aj prostredníctvom Youtube kanálu – a ak sa prihlásite na odber, po zverejnení nášho nového videa vám na to príde upozornenie.

Okrem sociálnych sietí máme však radi aj ozajstný ľudský kontakt, a tak sa už 5 rokov s vami radi stretávame na našich Orange Android Roadshow na rôznych miestach na Slovensku.

No a pod palcom máme aj operačný systém Windows, o ktorom píšu naši ďalší redaktori na stránkach MojWindows.sk.

Viac sa už dozviete vo videu, ktoré sme tentokrát zobrali trochu voľnejšie, formou diskusie:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+