MojAndroid

Ahojte všetci letne naladení Android-fanúšikovia, my sme v dnešnom vydaní nášlo videoblogu Čo týždeň dal vyšli z redakcie na slnko :) Po prvý raz sme sa tak ocitli v exteriéri a vietor náš mikrofón poriadne prevetral – a slušne zachytával aj zvuky neďaleko začínajúceho hip-hopového festivalu. Povzniesli sme sa nad to a na lavičke pri jazere sme vytrvali. Informovať vás dnes budeme o novinkách z uplynulého týždňa, teda o smartfónoch ktoré tu sú, ktoré ešte len prídu, ale reč bola aj o aktualizáciách. Tento týždeň sa nám tiež v redakcii zase objavilo viacero zariadení, ktoré sme si vzali na mušku a prinášame vám krátke zhrnutie našich recenzií. Ich celé znenie nájdete v odkazoch pod týmto článkom. Toto vydanie je zároveň posledné predprázdninové a s videoblogom Čo týždeň dal sa stretnete opäť v septembri. ALE – s videami nekončíme, pretože cez prázdniny vám ponúkneme každo-týždenný špeciál o slovenských aplikáciách. Určite si nás teda “nalaďte” aj o týždeň a dozviete sa zase niečo nové :)

Máme tiež pre vás malý dotazník, aby sme vedeli, čo podľa vás na VIDEOblogoch Čo týždeň dal môžeme vylepšiť. Napíšte svoj názor – pozrieme sa na to.

>>>  Dotazník: Ako sa vám páčia VIDEÁ na MojAndroid.sk? <<<

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Témy, ktorým sme sa vo videoblogu venovali:

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+