MojAndroid

Zdravíme všetkých fanúšikov nášho webu a videoblogu Čo týždeň dal, ktorí si opäť po týždni našli čas pozrieť si krátky prehľad noviniek za uplynulých 7 dní. Blog však tento raz nevyšiel tradične v nedeľu, ale o deň neskôr, pretože sme cez víkend poriadali Orange Android Roadshow, tento raz v Bratislave, kde sme sa s viacerými z vás aj stretli. Fotografie nájdete TU a video uvidíte už čoskoro :) Najbližšie sa chystáme do Žiliny, takže ak ste z okolia, alebo si chcete spraviť výlet, ste sem všetci srdečne pozvaní.

Vo videoblogu sme spomenuli opäť viacero tém, nechýbali novinky na poli smartfónov, ale aj recenzie z našej dielne. V redakcii sme sa venovali dvojici slúchadiel, smart náramku, ale aj navigácii. Naše názory na jednotlivé zariadenia zaznejú vo videu, bez ďalšieho zdržovania poďme na to :)

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Témy, ktorým sme sa vo videoblogu venovali:

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+