MojAndroid

Americký operátor AT&T zverejnil na svojom YouTube kanáli video s názvom Close to Home | It Can Wait. Ide o poučné video, ktoré hovorí o tom, že váš život je hodnotnejší ako ktorákoľvek SMS, email či hovor, a tak sa im nemáte počas šoférovania venovať. Video s pekným spracovaním má síce smutný, no poučný koniec a zobrazuje zrážku dvoch vozidiel, ktoré šoférovali ľudia, ktorí sa venovali počas jazdy svojim mobilom. Zo strany mobilného operátora ide síce o reklamu, no nejde o klasický PR počin, a tak vám toto video chceme ukázať. Dosť však bolo slov, pozrite si ho na vlastné oči. 

https://www.youtube.com/watch?v=OVnRcIXEqaU

Podobné videa už vznikli aj v minulosti. Aj napriek tomu sa na Slovensku stanú stovky nehôd, ktoré majú na svedomí inteligentné zariadenia v autách. Pred tým, ako najbližšie budete používať v aute mobil alebo tablet, spomeňte si, aké následky to môže mať na nás a všetkých, ktorých veziete v aute…

Zdroj: YouTube

29.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+