MojAndroid

Samsung má podľa viacerých zdrojov spolu s Galaxy Note 7 priniesť aj novú verziu používateľského prostredia TouchWiz. To by malo ponúknuť viacero zmien najmä vo vzhľade nadstavby, ktorá by mala byť prehľadnejšia a na pohľad krajšia. Používateľské prostredie vo veľkom využíva rozmazanie pozadia a nového rozloženia a funkcií sa dočkal aj notifikačný panel, či menu s nastaveniami. Launcher prichádza s niekoľkými ďalšími vychytávkami, vrátane podpor icon packov. Ako by nový systém mal vyzerať si môžete pozrieť aj na videu – žiaľ je len v taliančine.

Zábery pochádzajú z testovacej verzie, ktorú obdržal jeden z betatesterov na Samsungu Galaxy Note 5. Používateľ s prezývkou ksr007 sprístupnil viacero aplikácií a systémové funkcie z beta verzie na stiahnutie, a to prostredníctvom inštalačných súborov APK. Tie si môžete stiahnuť priamo na stránkach XDA fóra. K dispozícii je napríklad launcher, widget s počasím, hudobný prehrávač, galéria a iné. Pre ich inštaláciu budete ale potrebovať práva roota, vďaka ktorým budete môcť novšími APK súbormi nahradiť staršie verzie systémových aplikácií. Viac podrobností zistíte na tomto odkaze.

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+