MojAndroid

Kauzu #bendgate zrejme netreba nikomu pripomínať. Ľudia boli dokonca takí primitívni, že iPhjone 6 Plus, ktorý trpel nedostatkom v tuhosti konštrukcie, chodili ohýbať do obchodov, aby sa presvedčili, či to je naozaj pravda. Na pernamentné ohnutie tohto zariadenia vám stačil tlak približne 45 kilogramov. Ako si však počínali v teste od Square aj najlepšie Android smartfóny tohto roka HTC One M9 a Samsung Galaxy S6 Edge?

Náš tip
Ohnutý iPhone 6 Plus kraľuje internetu, pozrite si vtipné komentáre a obrázky

Prvý prišiel na rad HTC One M9, ktorý bol vložený do rovnakého tlakového stroja ako jeho iOS konkurent. K trvalému poškodeniu zariadenia došlo až pri tlaku 81 kilogramov, za čo môžeme ďakovať najmä kovovej konštrukcii zariadenia. A ako si počínala horúca novinka Samsung Galaxy S6 Edge? Pozrite si video a dozviete sa.

Hoci ponúka aj Samsung Galaxy S6 Edge kovovú konštrukciu, je zraniteľný najmä kvôli zahnutému displeju. Ten praskol už pri tlaku 50 kilogramov, aj keď k trvalému poškodeniu a ohnutiu zariadenia došlo až pri tlaku 67 kilogramov. Majitelia tohto zariadenia by si tak mali dávať pozor, kde ho budú nosiť, aby si nespôsobili zbytočné problémy…

Zdroj: AndroidCommunity

4.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+