MojAndroid

Automobil Tesla Model S bol predstavený pred niekoľkými rokmi a spôsobil naozaj veľkú vlnu záujmu. Hoci ide o pomerne luxusné auto, implementované technológie zaujali aj tých ľudí, ktorí si ho nemohli dovoliť. Napriek vyššej cenovke sa ale Model S predával veľmi dobre a dnes už má aj svojho nasledovníka. Pôvodný Model S má však stále čo ponúknuť. Teraz sa totiž ukázalo, že automobil v sebe skrýva tajný mód, ktorý ho zmení na špeciálne auto Jamesa Bonda.

V skutočnosti to nie je úplná pravda. V aute je skrytý tzv. “Easter Egg”, čo je v tomto prípade špeciálne nastavenie. To zmení vzhľad užívateľského prostredia na palubnej doske tak, že skutočne pripomína auto/ponorku z filmu Agent, ktorý ma miloval. Tento špeciálny mód môžu majitelia auta aktivovať tak, že dlho podržia veľké T na obrazovke konzoly a zadajú kód “007”.

Niet divu, že Elon Musk si vybral práve toto auto. V roku 2013 totiž v aukcii získal reálny model z filmu, čo ho zrejme motivovalo aj k tomu, aby vytvoril toto prekvapenie pre všetkých majiteľov svojho úspešného automobilu. Samozrejme, špeciálny mód 007 nespraví s autom žiadne zmeny a už vôbec ho nepremení na ponorku. Nastavenie ale môže mať skvelý efekt, ktorý určite dostane šoféra, ako aj ostatných pasažierov v aute.

Zdroj: Jalopnik via The Verge

MojAndroid.sk spustil nový portál o elektromobiloch a hybridoch – www.eAutoPortal.sk
27.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+