MojAndroid

Samsung vo svojom najnovšom videu predstavuje svet tak, ako by mohol vyzerať o niekoľko rokov. Displeje by podľa jeho vízie mali byť skutočne všade, či už na termoske s pitím alebo na oknách auta či reštaurácií. Samozrejmosťou majú byť skladateľné  tablety, inteligentné náramky a veľa iných zariadení, ktoré nájdu využitie napríklad v škole.

Display_Centric_World_-_YouTube

Juhokórejský výrobca, ako jeden z najväčších výrobcov displejov pre spotrebnú elektroniku, má najlepšie predpoklady podobné zariadenia aj vyrobiť. Samozrejme, nemusí byť prvým, keďže veľkú konkurenciu má napríklad v spoločnosti LG a iných. Flexibilné displeje sa pomaly začínajú stávať realitou aj v komerčne dostupných produktoch – napríklad Samsung Galaxy Round či LG G Flex. Je preto len otázkou času, možno niekoľkých rokov, kedy sa stanú úplne bežnými v elektronike v domácnostiach, či iných miestach tak, ako to prezentuje Samsung aj vo videu. Páčila by sa vám taká realita?

http://www.youtube.com/watch?v=Iz6KvO-Gvcc

27.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+