MojAndroid

Spoločnosť Samsung sa už chystá na masovú aktualizáciu svojich zariadení na Android Marshmallow. Ešte ale bude nejaký čas trvať, kým sa všetci majitelia novších zariadení kórejskej spoločnosti budú môcť tešiť z nového systému. Teraz sa však zdá, že niektorí sa mohli tešiť ešte o čosi skôr. Android 6.0.1 Marshmallow sa totiž dostal na niekoľko zariadení Samsung Galaxy S5 a všetko nasvedčuje tomu, že tento update bol uvoľnený iba náhodou.

Už na prvý pohľad je zrejmé nejaké nedorozumenie, keďže nová verzia systému Android Marshmallow nie je sprevádzaná najnovšou verziou systému TouchWiz. Okrem toho, bezpečnostná záplata v novej verzii má dátumové označenie 1. január 2016, takže sa zdá, že aktualizácia mala byť skutočne uvoľnená až o niekoľko dní neskôr. Napriek tomu sa ale môžete pozrieť na to, ako vyzerá nový Android Marshmallow na minuloročnej vlajkovej lodi Samsungu. Je ale zrejmé, že bez aktualizácie na najnovší TouchWiz nie sú tieto informácie skreslené a na finálnu podobu systému si ešte budeme musieť počkať.

Zdroj: SamMobile via Android Authority

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
29.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+