MojAndroid

Niet pochýb o tom, že najlepšie smartfóny na trhu nie sú pre každého. Ich vysoká cenovka odrádza mnohých užívateľov, ktorí radšej ušetria niekoľko stoviek eur na lacnejšom zariadení. Nájdu sa ale aj takí, ktorým vysoká cena smartfónu neprekáža a sú ochotní zaplatiť ešte viac iba kvôli tomu, aby mali to najlepšie, alebo najdrahšie, čo je možné zakúpiť. Presne pre takýchto zákazníkov je určený Samsung Galaxy Note 4 v špeciálnej zlatej edícii.

Tento Galaxy Note 4 je výtvorom spoločnosti Golden Mobile, ktorá pre zákazníkov vo Vietname prichystala špeciálnu edíciu tabletofónu od Samsungu. Špeciálna edícia ponúka smartfón s kovovým rámom, ktorý je navyše potiahnutý 24-karátovým zlatom. Za takúto úpravu si zákazníci priplatia 1100$ navyše, čo znamená celkovú sumu na úrovni takmer 2000$. Hoci nejde o prvý smartfón so zlatým vylepšením, stále sa naskytá otázka, pre koho je určený, najmä keď zvážime výslednú cenu. Ak by ste ale chceli naozaj unikátny Note 4, ktorého hodnota je zvýšená aj unikátnou zlatou farbou, táto špeciálna verzia je presne pre vás.

 Zdroj: SForum via Android Authority

29.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+