MojAndroid

Phonebloks len pred niekoľkými mesiacmi premiestnil svojich ľudí a celé pracovisko do Googlu, ktorý sa stal akousi materskou základňou pre projekt modulárneho smartfónu. Odkedy je tím v GooglePlexe, Projekt Ara naberá na obrátkach a postupne uverejňujú svoje pokroky formou článkov alebo videa. To dnešné video však nepatrí technologickému pokroku, ale celému tímu, ktorý za ním stojí. Nájdite si chvíľu a prezrite si krátky klip.

Video zobrazuje tím pracujúci na Projekte Ara a niekoľko ukážok toho, ako bude modulárny smartfón fungovať a interagovať s vymeniteľnými blokmi. Na jednom zo záberov tiež vidno aplikáciu, ktorá bude slúžiť na dizajnovanie vášho vlastného Ara smartfónu. Toto video má v ľuďoch vytvoriť predstavu o tom, ako prebieha vývoj takéhoto zariadenia a už o týždeň by sme sa mohli dočkať ďalších záberov z dielne Phonebloks, tentokrát však priamo z konferencie o Projekte Ara. Kto z vás sa na toto zariadenie teší?

Zdroj: PocketNow

5.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+