Drony zatiaľ stále nie sú pánmi oblohy. Tieto lietajúce zariadenia sú poväčšinou pomerne krehké a citlivé na nárazy, prípadne iné vrtochy počasia. S tými sa dokážu majitelia dronov vyrovnať, prípadne počkať, kým nastanú priaznivé podmienky k letu. S čím však pravdepodobne nepočíta nikto je vták, ktorý by vášho lietajúceho miláčika mohol doslova napadnúť a zhodiť ho až k zemi. Presne to sa stalo jednému pilotovi pri natáčaní leteckých záberov v Melbourne. Ten sa mohol už len nečinne prizerať, ako majestátny orol zničil dron, ktorého hodnota sa môže šplhať až k stovkám eur. Ponaučenie teda znie, ak uvidíte na oblohe orla alebo iného dravca, tak potom radšej čo najrýchlejšie pristaňte.
pekne ho zostrelil :D…dravci su panmi oblohy :P
Ani tento rybár si s dronom moc „nerozumel“ https://www.youtube.com/watch?v=SrzU-MMBGIM
Pekny ulovok :D
Príroda vs. Technika – 1:0 … :-P