MojAndroid

Boli ste s nami na Orange Android Roadshow v Poprade? Ak nie, môžete si pozrieť video, kde sme zhrnuli všetko, čo sa tu dialo. A ak áno, tak sa vo videu možno aj objavíte :) Partneri podujatia vám zároveň predstavia svoje produkty a niektoré ste v Poprade mohli vidieť dokonca v exkluzívnej predpremiére. Okrem toho sme v krátkej ankete zisťovali aj to, čo účastníkov Orange Android Roadshow zaujalo najviac. Fotografie nájdete v našej galérii.

A že čo je to vlastne Orange Android Roadshow? Ide už o piaty ročník našich ciest po Slovensku, kde s nami, teda s MojAndroid-tímom prichádzajú aj partneri podujatia, ktorí tu majú svoje produkty a služby. Ponúkajú Vám tak možnosť pozrieť si všetky zariadenia zblízka, vyskúšať si ich a položiť im kopec otázok. Nchýbajú skvelé ceny, ale aj množstvo pútavých prednášok na aktuálne mobilno-technologické témy.

Na najbližšiu Roadshow sa môžete tešiť už 24. októbra vo Zvolene. Všetky potrebné informácie získate TU a zároveň sa na tomto odkaze môžete aj zaregistrovať. Nezabudnite, že každý účastník získava od nás nové číslo Andorid Magazínu a okrem toho máte šancu vyhrať niektorú zo super cien :)

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+