MojAndroid

Zdravíme všetkých fanúšikov našej Orange Android Roadshow! Máme pre vás video z našej v poradí tretej Orange Android Roadshow v roku 2016. Tá sa konala 24.septembra v Banskej Bystrici v priestoroch hotela Dixon. Fotografie sme vám ukázali už pred pár dňami, teraz sa k slovu dostalo už aj video a s ním naši partneri. Prezradili pár slov o tom, ako sa im na akcii páčilo a čo si so sebou priniesli pre návštevníkov.  Ďalšia Roadshow na vás čaká 26.11 2016 v Trnave, o ktorej viac informácií získate na našom webe androidroadshow.sk.

O čom presnejšie je celá Orange Android Roadshow?

Je to už šiesty rok, čo s naším MojAndroid-tímom cestujeme za vami po Slovensku. A ako vždy na Orange Android Roadshow, partneri podujatia tu majú so sebou svoje produkty a služby. Ponúkajú vám tak možnosť pozrieť si všetky zariadenia zblízka, vyskúšať si ich a položiť im kopec otázok. V Banskej Bystrici nechýbali súťaže o skvelé ceny, ale aj množstvo pútavých prednášok na aktuálne mobilno-technologické témy. Viac sa dozviete vo videu:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+