MojAndroid

Kto si počká, ten sa dočká :) Je to tak, máme pre vás video z našej v poradí tretej Orange Android Roadshow za rok 2015. Tá sa konala ešte 13.júna v Žiline v priestoroch hotela Holiday Inn. Fotografie boli k dispozícii hneď po akcii, teraz sa k slovu dostalo už aj video a s ním naši partneri a tí z vás, ktorí neváhali a na kameru nám odpovedali na niekoľko otázok. Ďalšia Roadshow na Vás čaká 26.9 2015 v Poprade, o ktorej viac informácií získate TU.

O čom presnejšie je celá Orange Android Roadshow? Je to už piaty rok, čo s naším MojAndroid-tímom cestujeme za Vami po Slovensku. A ako vždy na Orange Android Roadshow, partneri podujatia tu majú so sebou svoje produkty a služby. Ponúkajú Vám tak možnosť pozrieť si všetky zariadenia zblízka, vyskúšať si ich a položiť im kopec otázok. V Žiline nechýbali rôzne súťaže o skvelé ceny, ale aj množstvo pútavých prednášok na aktuálne mobilno-technologické témy. Viac sa dozviete vo videu:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+