MojAndroid

Veľa z vás nepochybne očakáva príchod nového Samsungu Galaxy S5. Otázky typu, čo ponúkne a ako bude vyzerať sú na dennom poriadku a nadšeniu z nového zariadenia prispievajú aj správy o tom, čím všetkým by mohla S-päťka disponovať.  Na internete sa objavuje veľké množstvo najrôznejších konceptov od fanúšikov, ktorí takýmto spôsobom prezentujú svoje myšlienky a túžby, ako by mal nový Samsung smartfón vyzerať. Častokrát sú nerealistické a len ťažko realizovateľé. Nový koncept od O2 GuruTV je však iný.

http://www.youtube.com/watch?v=g4reayg4Suc

Koncept Samsungu Galaxy S5 si zakladá na doteraz známych faktoch a jeho parametre nie sú vôbec prehnané. Je dosť možné, že práve takýmito špecifikáciami bude novinka skutočne disponovať. Ako procesor by mal byť teda použitý 64-bitový Octo-Core procesor, ktorému bude sekundovať operačná pamäť RAM s kapacitou 3 GB. Vo výbave nemôže samozrejme chýbať 5 palcový Super AMOLED displej s rozlíšením až 2560 x 1440 zobrazovacích bodov. Ten okrem toho, že bude neuveriteľné ostrý, tak bude aj flexibilný. Vsadený bude do hliníkového tela, ktoré bude zároveň domovom pre batériu s kapacitou až 4000 mAh. Kapacita batérie je trochu nadsadená. Ak bude chcieť Samsung zachovať konštrukciu s tenkým profilom, tak pri súčasných technológiách je táto hodnota takmer nereálna. Nechajme sa však prekvapiť s čím skutočne príde.

Čo sa týka fotoaparátu, Galaxy S5 bude vybavený 16 Mpix snímačom schopným nakrúcať 4K video. Ostatné parametre zahŕňajú nový Android 4.4 KitKat s prostredím TouchWiz, ako aj stereoreproduktory S-Beats, ktoré by mali konkurovať reproduktorom BoomSound nachádzajúcich sa na zariadeniach spoločnosti HTC. Bude takto vybavený aj nový Galaxy S5? Na túto otázku odpoveď nepoznáme, no do jeho predstavenia ostáva ešte stále niekoľko mesiacov . Otázka znie. Bol by toto váš vysnívaný smartfón?

via: phandroid

21.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+