MojAndroid

Určite poznáte situáciu, keď sa snažíte naslepo zapojiť USB kábel do počítača alebo do smartfónu. Hoci šanca, že sa vám to podarí na prvýkrát, je 50:50, niekedy sa zdá, že je to úplne inak a takmer vždy musíte po prvom neúspešnom pokuse kábel otáčať. Ak máte už plné zuby jednostranných UBS káblov a nechcete čakať, kým sa USB-C stane štandardom, pomôcť vám môže kábel Micflip.

micflip asa6jeo83efzhdshevzs

Ide o obojstranný USB kábel, ktorý na jednej strane ponúka USB-A koncovku a na druhej strane microUSB, vďaka čomu je ideálny na prepojenie smartfónu a počítača. Ide naozaj o prevratné riešenie, ktoré funguje dokonale a bez problémov zvládne pripojenie k väčšine súčasných zariadení s microUSB koncovkou. Navždy tak budú odstránené problémy s opakovaním pripojenia, ktoré mnohým užívateľom prekážajú.

Keďže výrobcovia si za tento kábel účtujú 15 USD pri kampani na Indiegogo (20 USD v reálnom predaji), museli priniesť aj niečo viac, ako pohodlie pri zapájaní. Micflip tak ponúka celý rad skvelých vlastností – je odolný voči zamotaniu, je spevnený špeciálnym nylonovým vláknom a pokrytý odolnou vrstvou, vďaka čomu je dosiahnutá aj oveľa dlhšia životnosť kábla. Výrobcovia navyše garantujú bezplatné doručenie kdekoľvek po svete, takže ak máte záujem, pozrite sa na oficiálnu stránku na portáli Indiegogo, kde sú k dispozícii rôzne verzie a špeciálne balíčky s výhodnou cenou.

Zdroj: Indiegogo via XDA

14.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+