MojAndroid

Pred niekoľkými hodinami sme vám ukázali video, kde sa objavil HTC One M7 aktualizovaný na Android 5.0 Lollipop. Vrece s aktualizovanými smartfónmi sa akoby roztrhlo a najnovšie sa pohľad naskytol na LG G2 s rovnakou verziou systému. Podobne, ako tomu boli v prípade HTC One M7, aktualizácia prinesie novú obrazovku pre multitasking s tlačidlom pre vypnutie všetkých aplikácií, bežiacich na pozadí alebo vynovenú notifikačnú lištu.

Približne pred mesiacom na internete unikli systémové súbory aktualizácie a šikovní používatelia si mohli najnovšiu verziu nainštalovať do svojich zariadení. Ak ste tak nespravili a stále ešte čakáte na jej príchod, pozrite si nižšie uvedené video. Ak sa chcete dozvedieť ďalšie správy o aktualizáciách mobilných zariadení, odporúčame vám náš článok so zhrnutím všetkých informácií.

Náš tip
Zoznam zariadení, ktoré dostanú Android 5.0 Lollipop

Zatiaľ nie je jasné, aký časový harmonogram LG zvolí a či teda sprístupní OTA update do niekoľkých týždňov alebo mesiacov od jej uvedenia pre LG G3. Ten dostal najnovší Android už aj na území Slovenska.

Zdroj: phonearenaw

12.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+