MojAndroid

Určite ste už počuli o Android smartfóne od firmy Kyocera – Echo. Ak nie, tak si prečítajte naše články, na ktoré nájdete odkaz na konci tohoto článku. Ide o výnimočný telefón, ktorý medzi prvými prináša 2 displeje, ktoré je možné využívať vďaka inovatívnemu typu otváracej konštrukcie. Práve jeho konštrukcia je jedným z aspektov, ktoré sa podpísali pod vysokú odolnosť tohoto zariadenia.

Displeje na tomto smartfóne chráni Gorilla Glass a závesy, ktoré umožňujú otváranie nového typu konštrukcie sú zo zliatiny medi. Škoda však hardvérového vybavenia telefónu, hlavne slabej batérie a mierne zastaralého užívateľského rozhrania. Pozrite si nasledujúce vintage video, na ktorom chlapec v plášti podrobil Kyoceru Echo laboratórnemu testu, kde bola 100,000-krát otvorená a zatvorená (čo je o 25,000 krát viac ako pri normálnom používaní) a nebola šetrená ani pri pádoch či “nežných” dotykoch so stolom.

MôjAndroid.sk o Kyocere Echo:

Kyocera Echo Dual: keď jeden displej nestačí

Kyocera Echo s dvoma displejmi (video)

Zdroj: Phandroid

9.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+