MojAndroid

Už sa stalo akýmsi pravidlom, že hneď po predstavení vlajkovej lode sa na internete objavia desiatky rôznych testov odolnosti, či už sú to rôzne droptesty alebo scratchtesty. V extrémnych prípadoch prejdú zariadenia ťažkým SUV, či poriadne doň udrú kladivom. O tom, že posledne menovaná činnosť nie je práve najbezpečnejšia, sa presvedčil jeden “tester” odolnosti na Youtube, ktorý kladivom skúšal, koľko vydrží nový Samsung Galaxy S5. To sa mu však vypomstilo.

Po tom, ako rozbil displej sa pustil do zadnej strany. Po odpadnutí zadného krytu však zasiahol batériu, ktorá sa úderom poškodila a okamžite sa začala nafukovať. Asi si viete predstaviť čo nasledovalo. Z batérie začal unikať nebezpečný jedovatý plyn a kvapalina. Viem si predstaviť, že vdýchnuť niečo takéto môže spôsobiť nemalé zdravotné problémy, nehovoriac o tom, keby sa prskajúca kvapalina dostala do očí. Chlapík z videa už dostal poriadnu lekciu a pravdepodobne podobný test už v blízkej budúcnosti radšej opakovať nebude.

Aktualizované: pôvodné video bolo stiahnuté z Youtube. Pridávame nové v plnej dĺžke. Ta zaujímavejšia časť začína v čase 3:05.

Zdroj: androidcommunity

9.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+