MojAndroid

Zahraničný portál Droid Life mal v posledných dňoch prístup k novej verzii Instagramu s označením 7.3. Tá okrem iného prináša nové prostredie na úpravu fotografií, ktoré je pre používateľov oveľa prívetivejšie a ponúka jednotnú obrazovku pre úpravu snímok aj aplikovanie filtrov. Viac ako stokrát čítať, je raz vidieť, a tak si pozrite video, ktoré nový Instagram a jeho prostredie zachytáva.

Instagram je vo verzii 7.3 zatiaľ v obchode Play nedostupný, no môžete si ho stiahnuť pomocou odkazu nižšie. Aj napriek tomu ale zahraniční redaktori tvrdia, že sa nové prostredie ukazuje iba niektorým používateľom (žeby A/B test?). Každopádne budeme situáciu ohľadom novej verzie Instagramu sledovať a akonáhle bude voľne dostupný pre všetkých, tak vás o tom budeme informovať. V komentároch nám píšte, či sa vám po nainštalovaní Instagramu 7.3 otvorilo nové prostredie a ak áno, aké zmeny ste si v ňom všimli.

Instagram v7.3.apk

Zdroj: DroidLife

27.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+