MojAndroid

HTC porovnáva svoju vlajkovú loď s konkurenciou, a to priamo na ulici medzi ľudmi. Práve tí mali rozhodnúť, či je lepší iPhone 6, Samsung Galaxy S6, či HTC One M9. HTC ukrylo všetky zariadenia do krytov, ktoré mali znemožniť ich identifikáciu bežnými používateľmi. Následne ich otestoval v niekoľkých scenároch, ktoré mali preveriť rýchlosť reakcií, kvalitu predného fotoaparátu, či reproduktorov. Samozrejme, vo všetkých prípadoch bol ľuďmi za víťaza vybraný HTC One M9, čo nie je vzhľadom na povahu videí prekvapujúce.

Každopádne, HTC testovalo M9 v oblastiach, v ktorých môže mať skutočne navrch. V fotení selfie fotografií prichádza vhod 4 Mpix Ultrapixel kamera, po zvukovej stránke zas dominujú predné boomsound reproduktory. V teste rýchlosti postavili proti M9 nový Samsung Galaxy S6 aj iPhone 6, na ktorých bolo potrebné spustiť a vypnúť sériu aplikácií. V teste fotenia selfie a kvality zvukovej reprodukcie to bol zas iPhone 6. Ako to vyzeralo si pozrite na videách.

Zdroj: phonearena

6.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+