MojAndroid

Pozornému čitateľovi určite neunikla žiadna z noviniek spoločnosti HTC, ktoré boli predstavené tento týždeň. Nové zariadenia aj funkcie pre fotoaparáty nesú identické označenie Eye, ktoré je novou marketingovou značkou spoločnosti HTC. Názov indikuje, že ide o niečo s očami, zrakom, fotografiou. Pre mnohých sú ale nové funkcie veľkou neznámou, a tak sa spoločnosť HTC rozhodla pre zverejnenie 5 videí, na ktorých ukazuje návody na to, ako používať nové funkcie Eye Experience. Na pochopenie videí vám postačí znalosť základnej angličtiny, prípadne pozorné sledovanie záberov.

Náš tip
HTC One M8 dostáva aktualizáciu s Experience Eye

Ako ste na priložených videách mohli vidieť, HTC nové funkcie prezentovalo na svojej aktuálnej vlajkovej lodi HTC One M8, nie na novo-predstavenom smartfóne HTC Desire Eye. To značí len to, že sa nové funkcie objavia aj na starších zariadeniach a potešia tak aktuálnych majiteľov HTC zariadení, teda minimálne majiteľov HTC One M8. Čo na nové foto-funkcie hovoríte vy?

Zdroj: AndroidPolice

11.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+