MojAndroid

Facebook predstavil aplikáciu, ktorá má zjednodušiť zdieľanie fotografií s priateľmi. Novinka s názvom Facebook Moments umožní vám a vašim priateľom jednoducho zdieľať snímky zo spoločných akcií, výletov, či osláv. Predstavte si, že na vašej oslave narodenín sa stretnú priatelia, ktorí počas celého večera fotia so svojim smartfónom. Dostať sa k ich fotkám však nie je vždy jednoduché, a práve tu prichádza na scénu aplikácia Facebook Moments.

Moments predstavuje jednoduchú a najmä bezpečnú cestu, ako zdieľať svoje fotografie so svojimi priateľmi. Aplikácia zoskupí zábery zo smartfónu podľa času a priateľov, ktorí sa na nich nachádzajú. Tí ich môžu vzájomne medzi sebou zdieľať v súkromnom albume, ku ktorému majú prístup len pozvaní používatelia.

Aplikácia okrem toho dokáže v synchronizovaných fotografiách vyhľadávať tie, na ktorých sa nachádza napríklad konkrétna osoba. Facebook k tomu využíva rovnakú technológia rozpoznávania tváre ako vo webovej verzii. Nová aplikácia je však momentálne dostupná len pre používateľov v USA, až neskôr ju Facebook plánuje sprístupniť aj v ďalších krajinách. Dovtedy si na ňu budeme musieť ešte počkať.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Facebook

 

 

 

16.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+