MojAndroid

Nový Android vyvoláva množstvo otázok, no najmä udivuje svojimi novými funkciami a vlastnosťami. Okrem celého prostredia odetého do jednoduchého Material dizajnu sa v Androide 5.0 nachádza aj nový Easter Egg. Ak neviete, čo Easter Egg v Androide znamená, tak by ste mali vedieť, že ide o jednoduchú animáciu či minihru, ktorú Google ukrýva vo svojich zariadeniach pred užívateľmi. Niečo ako malé prekvapenie pre každého, kto má rád Android. Easter Egg nájdete po niekoľkých kliknutiach na verziu Androidu v nastaveniach svojho zariadenia. V Androide 5.0 tvorí Easter Egg jednoduchá hra, ktorá je klonom Flappy Bird a vašou úlohou je klikať na displej tak, aby Androidko preletel pomedzi všetky lízanky. Pozrite si priložené video.

Náš tip
Android 5.0 Lollipop pre Nexus 5 a Nexus 7 je už dostupný na stiahnutie

Máte aj vy Nexus 5 alebo Nexus 7 s oficiálnou distribúciou Androidu 5.0? Tak sa s nami podeľte o váš rekord v “Android Bird” Easter Egg-u :-)

Zdroj: DroidLife

18.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+