MojAndroid

V minulosti sme sa mohli presvedčiť o tom, že Američania uveria naozaj všetkému. Platí to ešte viac v prípade, že sa jedná o produkty spoločnosti Apple. Známy YouTuber Jonathan Morrison prednedávnom získal klon iPhone 6, známy tiež ako Goophone. Toto zariadenie sa vo všetkých smeroch podobá na makety doposiaľ nepredstaveného iPhone 6 a už v minulosti sa tejto spoločnosti podarilo predstaviť zariadenie ešte skôr, ako tak spravil samotný Apple.

Nový Goophone má podľa všetkého reálne dizajnové črty nového smartfónu od Apple. Aby toho nebolo málo, systém v zariadení v mnohých smeroch pripomína iOS. Ide však iba o nadstavbu nad klasickým Androidom, no oko laika to na prvý pohľad nemusí hneď rozoznať. Goophone neponúka ani taký hardvér, ktorý je očakávaný od takej vlajkovej lode, akou je iPhone. Nájdeme tu 4,7-palcový qHD displej a dvojjadrový procesor. Zariadenie je podľa slov Morrisona pomalé, no náhodne oslovení okoloidúci tento názor nemali.

Morrison ich takmer bez problémov presvedčil, že nový iPhone má 3D displej s 8K rozlíšením, 26-jadrový procesor, 7 000 mAh batériu a zafírový displej, ktorý nerozbije ani šíp vystrelený z luku. Je zrejmé, že nie všetci mu ihneď uverili, no vo videu je naozaj veľké množstvo vtipných hlášok ohľadne nového iPhone.

Zdroj: TLD Tech

12.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+