MojAndroid

Aplikácia Viddy je pokročilý editor s efektami pre záznam videa. Má podporu 757 mobilných zariadení, je v 16-tich jazykoch a dostupná je v 136 krajinách sveta. Dôležité je dodať hneď na začiatku, že je zadarmo.

Pomocou aplikácie Viddy môžete k videu pripojiť špeciálne filtre a efekty, podobne ako je to pri Instagrame s fotografiami. Videá sa dajú zaznamenávať do dĺžky 15 sekúnd a môžete ich zdieľať aj na sociálnych sieťach, ako Facebook, Tumblr, YouTube, Twitter alebo aj prostredníctvom SMS či e-mailu. 

Aplikácia Viddy poskytuje až 10 filtrov s efektami pre video. Pridať si môžete aj zvuk a k dispozícii je 17 licencovaných skladieb priamo z aplikácie. Súčasťou aplikácie Viddy je sociálna sieť, kde môžete svoje výtvory zdieľať s priateľmi a uverejňovať ich verejne. Aplikácia Viddy je zadarmo dostupná v Google Play Store a môžete si ju stiahnuť aj pomocou nášho widgetu.

  

Zdroj, foto: Google Play Store, Viddy

13.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+