MojAndroid

Hoci možno Viber označiť za jednu z najpopulárnejších aplikácií na online komunikáciu, rozhodne nejde o jednu z najlepších aplikácií tohto druhu. Aj preto sa autori tejto aplikácie snažia neustále vylepšovať jej funkcie a vzhľad. Najnovšia verzia označená ako v5.5 prináša napríklad lepšiu kvalitu hovorov (aj videohovorov), nové možnosti zdieľania, či ďalšie zmeny, ktoré používateľov určite potešia.

viber-v5.5-1 viber-v5.5-2

Nová verzia aplikácie Viber prináša jednoduchšie ovládanie, ktoré umožňuje vytvoriť videohovor priamo z obrazovky s kontaktom. Vylepšená kvalita hovorov a videohovorov navyše nespotrebúva viac dát, no šetrí každý kilobajt prenesený počas komunikácie. Prínosom je rozhodne aj aktualizácia desktopovej aplikácie, ktorá po novom prináša možnosť zapojiť sa do verejných diskusií. Okrem toho sa v desktopovej aplikácii zobrazujú aj nové funkcie, ktoré boli doteraz dostupné len na mobilných zariadeniach. Nové možnosti zdieľania zas umožňujú rýchlejšie zdieľanie kontaktov, zobrazenie náhľadu zdieľanej URL a novinkou sú aj animované nálepky, ktoré môžete posielať v chate. Novú verziu aplikácie Viber v5.5 si môžete stiahnuť priamo z obchodu Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidCommunity

5.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+