MojAndroid

Ešte pred rokmi dominovala mobilným komunikačným klientom aplikácia WhatsApp, ktorú v roku 2014 kúpil americký internetový gigant Facebook. Odvtedy jej ale pribudlo viacero konkurenčných aplikácií. Okrem Messengeru z vlastnej stajne napríklad Telegram, Signal alebo Viber. Posledný menovaný je veľmi populárny aj na našom trhu. Jeho tvorca neustále prináša nové funkcie a tú poslednú ocenia hlavne majitelia smartfónov s OLED displejmi. Viber by mal po najnovšej aktualizácii podporovať tmavý režim.

Aplikácia na novinku upozorňuje už po spustení pop-up okno v dolnej časti aplikácie. Pokiaľ ho prehliadnete, tak si môžete tmavý režim zapnúť v Nastaveniach v položke Vzhľad. Tmavý režim nie je úplne čierny, ale skôr tmavomodrý. Najnovšia aktualizácia Viberu má označenie 10.2.0.3 a vyžaduje verziu systému Android 4.1. Viber pre Android neponúka len textovú komunikáciu, ale aj posielanie audio správ a audio/video hovory. Jeho výhodou je tiež, že má dostupných klientov na všetkých populárnych platformách vrátane desktop zariadení.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Viber vo verzii 10 prináša úplne nový dizajn, skryté čísla v chatoch a skupinové hovory
6.3.2019
Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+