MojAndroid

Na začiatku februára sme vám písali o tom, že Viber pridal do svojej aplikácie možnosť samodeštrukčných správ. Odošlete správu a ak nechcete, aby v konverzácií ostala, kliknete načasovač a zvolíte počet sekúnd, koľko bude správa k dispozícii. Potom sa jednoducho odstráni.

Náš tip
Viber pridáva do svojho prostredia samodeštrukčné správy

V týchto dňoch Viber oslávil míľnik 800 miliónov používateľov, a tak sa rozhodol, že ako darček neprinesie používateľom samodeštrukčné správy, ale celé konverzácie. Konverzácie označené ako secret chat fungujú presne ako samodeštrukčné správy – označíte, ako dlho majú existovať a následne zmiznú.

viber-samodestrukcne-spravy

Okrem toho sú tieto špeciálne zabezpečené konverzácie chránené aj proti zaznamenaniu vo forme screenshotu (na iOS je používateľ upozornený na to, že si druhá strana urobila screenshot danej konverzácie, Android screenshoty robiť nedovoľuje). Samotné správy sú tiež šifrované a dajú sa ochrániť aj špeciálnym PIN kódom. Sme radi, že takéto novinky prichádzajú v čase, keď sa nás snažia odpočúvať rôzne vládne organizácie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TheVerge

11.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+