MojAndroid

Populárna komunikačná aplikácia Viber, v podobe VoIP klienta je vyhľadávaným komunikačným nástrojom pre svoje možnosti hlasových hovorov a textových správ. Včera práve dostala táto aplikácia oficiálnu podporu pre Ice Cream Sandwich.

Viber sa objavil minulý rok v lete a hneď stal obľúbenou komunikačnou aplikáciou, aj vďaka multiplatformovej podpore pre Android aj iOS. Po registrácii je zadarmo. Dnes dosahuje už viac ako 50 miliónov stiahnutí. Na prenos hlasu a textu podporuje požívanie mobilných dát a WiFi pripojenia.

Okrem podpory Androidu 4.0 prináša Viber aj zlepšenie kvality hlasových hovorov, lepšiu podporu zariadení a lepšie možnosti pri zlej kvalite signálu dátových pripojení. Zdieľať môžete fotografie, vylepšenie používateľského konta a možnosti vidieť, keď človek na druhej komunikácie píše.

 

Zdroj, foto, video: Android Market

Viber : Free Calls & Messages
Viber Media, Inc
Verzia 2.1.4.588 (21. 2. 2012)
Veľkosť 4,3 MB
2.0+

Zadarmo

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+