MojAndroid

Viber, jedna z popredných svetových platforiem pre komunikáciu a zasielanie správ, oznamuje uvedenie verzie Viber 10, ktorá prináša nový elegantný dizajn pre lepší zážitok užívateľov, skupinové hovory a vyšší výkon aplikácie, ktorý umožňuje posielať správy 2x rýchlejšie.

Nový dizajn užívateľom prináša:

  • Zjednodušenú navigáciu: vďaka lepšiemu ovládaniu nájdu používatelia všetko, čo potrebujú presne tam, kde to má byť.
  • Jednoduchý prístup: používatelia nájdu všetky súkromné ​​aj skupinové konverzácie, Communities, chatboty a ďalší obľúbený obsah v jednom hlavnom zozname.
  • Vylepšenú obrazovku pre hovory: v novej verzii obrazovky pre volanie nájdu užívatelia nedávne hovory, prístup ku kontaktom a k správe predplatených Viber Out hovorov.

Viber 10 taktiež prináša dve úplné novinky, ktoré ďalej posilňujú Viber ako efektívnu a výkonnú aplikáciu pre bezpečnú komunikáciu.

  • Skryté telefónne čísla v chatoch v rámci Viber Communities umožňujú dvom ľuďom vymieňať si správy bez toho, aby videli svoje telefónne čísla. To umožňuje spontánnu a nezáväznú interakciu s ďalšími členmi danej komunity, zároveň zaisťuje zachovanie súkromia. Interakcia je možná kliknutím na profil používateľa alebo výberom zo zoznamu členov v informáciách o komunite. V prípade, že sa užívatelia rozhodnú, môžu si vymeniť svoje telefónne čísla a pokračovať v komunikácii mimo komunitu.
  • Viber Group Call/skupinové hovory umožňujú spolu hovoriť až piatim osobám. Možné je jednak pridať nové osoby k existujúcemu skupinovému hovoru alebo začať úplne nový hovor priamo zo skupinového chatu. Táto funkcia bude najskôr fungovať pre hlasové hovory a neskôr aj pre video hovory.

Nová verzia Viber 10 je v súlade s filozofiou spoločnosti dodržiavať 100% súkromie používateľov s pomocou šifrovania na oboch koncoch komunikácie, ktoré je defaultne nastavené a platné pre všetky konverzácie a hovory.

Uvedeniu Viber 10, ktoré prináša vylepšenú a jednoduchšiu komunikáciu pre užívateľov, predchádzal rozsiahly prieskum a tiež testovanie. Viber napĺňa svoju hlavnú misiu a prináša tak rýchlejšiu, jednoduchšiu a bezpečnejšiu komunikáciu. Nový Viber 10 umožňuje ľuďom komunikovať spontánne, intuitívne a ľahko. Zároveň ale zaisťuje bezpečnosť súkromia užívateľov a ochranu ich dát. Dúfame, že užívatelia novinky ocenia rovnako tak, ako my.

Djamel Agaoua, generálny riaditeľ Viberu

Viber 10 bude dostupný k stiahnutiu v Google Play Store.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Facebook plánuje spojiť služby WhatsApp, Instagram a Messenger
6.2.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+