MojAndroid

Vianoce sú pre mnohých najkrajším sviatkom z celého kalendárneho roka. Deti sa tešia na darčeky a dospelí zas na to, že sa po dlhšej dobe stretnú so svojimi najbližšími. Medzi symboly Vianoc nepatrí len štedrovečerný stôl, sneh, vianočná výzdoba, stromček, pečivo či tradície, ale aj rôzne koledy a priania. V tomto článku nájdete vianočné SMS priania a pozdravy, ktorými potešíte svoju rodinu a priateľov.

Vianoce 2021

Začneme krátkymi a stručnými prianiami, ktorými milo poprajete svojim najbližším. Vianočné želania a SMS predstavujú rýchly spôsob, ako niekomu zaželať krásne prežitie sviatkov. V druhej časti nájdete niečo podobné, avšak vo vtipnejšom podaní. Rozhodne nimi potešíte napríklad svoj okruh priateľov.

TIP: Pozrite si pekné vianočné obrázky, ktoré si môžete nastaviť ako tapetu vášho smartfónu.

Zároveň vám aj my z redakcie želáme príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa šťastia, zdravia a úspechov v Novom roku!

Krátke a stručné SMS priania, pozdravy a vinše

V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá, do tichej noci vtáčik už spieva, krásne a pokojné Vianoce vám želá rodina…

Vločka sa k vločke skláňa, prináša tvoje tajné priania. Nech sa ti splní tvoj sen a každučký deň je plný týchto vločiek. Krásny Štedrý deň a veselé Vianoce.

Veselé sviatky Vianočné, pekné cesty polnočné, pod stromčekom pekný darček, na Silvestra rezký tanček.

Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Na stromčeku sviečky svietia, šťastím žiaria deti. Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech Ti len radosť prináša, to je mojim prianím.

Prajeme lásku, šťastie, nehu, nech sa vám splní každučký sen. Prianie vám posielame na vločke snehu, nech krásny je váš Štedrý deň.

Najkrajšie darčeky, tie nie sú v škatuliach, sú ukryté tam, niekde v hĺbke, v nás. Skúsme si ich na Vianoce priať, možno ich prinesie ten, kto nás má rád. Krásne Vianoce.

Prajem ti všetko čo radosť vzbudí, prajem ti veľa lásky to preto že spája ľudí. Nech sa ti na stromčeku všetko šťastie sveta ligoce krásne a požehnané Vianoce.

Hromadu darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia, k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, nádherné Vianoce a šťastný nový rok prajú…

Vianočná ruža zdobí stôl, tíško hrá hudba. Čakáš ten okamih, aby sa Ti splnila túžba. Pokoj a radosť nech Ťa v srdci hreje, nech sa Tvoja rodina cez Vianoce smeje.

Pekelne dobré, anjelsky pokojné, prekliato bohaté, božsky požehnané a čertovsky veselé Vianoce a šťastný nový rok Ti praje…

Vinšujem vám šťastlivé Vianoce i nový rok, aby ste boli zdraví a veselí vospolok po celý rok…

Zrodila sa láska v krásnu hodinu. Ježiško svojou malou rúčkou nech žehná celú Vašu rodinu. Krásne Vianoce a v novom roku všetko dobré praje…

Snehuliačik maličký, zatiaľ iba z mrazničky, prináša Vám správičku, prichystajte jedličku, aj koňaky vaječné a majte sa báječne.

Vonku je zima mrazivý chlad, no v srdci teplo čo rozpúšťa ľad. A v okne sviečky rozžiaria strom, Vianoce tajomstvom naplnia dom.

Veselé vianočné SMS priania, pozdravy a vinše

Bol si dobrý? Nenadával si? Nekradol? Nepodvádzal? Tak sa to už konečne nauč! Ja ti darčeky večne nosiť nebudem! Tvoj Ježiško.

Kapor sa už smaží, no hlavou ešte myká, prskavka z Číny nejak čudne bliká. Pozerám sa na stromček – dolu k zemi padá, skupinka hasičov náš dom už hľadá.

Nezabudni, že sa Ježiško narodil v chlieve, takže sa vykašli na vianočné upratovanie, nech sa u Vás cíti ako doma. Šťastné a veselé Vianoce ti praje..

Nech čerti od vás smolu odnesú, a choroby stratia vašu adresu, veľké príjmy, nízke dane a lásky tak primerane. Z celého srdca praje…

Vinšujem vám to, však viete čo, aby ste sa dostali tam,však viete kam, aby ste sa radovali s tým, však viete s kým, aby ste mali mnoho toho, však vy dobre viete čoho.

Zapchajte komíny, nepustite Santu, použite cement alebo maltu. Otvorte okno, stačí aj máličko, darčeky prinesie jedine Ježiško.

Užívaj si čara Vianoc, nenažer sa veľa na noc, nech trampoty nezačnú, a stihol si polnočnú.

Poznáte aj vy nejaké ďalšie vianočné SMS? Podeľte sa o ne s nami a ostatnými čitateľmi v diskusii pod článkom.

Nenašli ste to, čo ste hľadali? pomôcť by vám mohli aj tieto články, ide nájdete ďalšie vianočné SMS priania:

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+