MojAndroid

Konečne je tu jeden z najkrajších sviatkov tohto roku, Vianoce. Je to čas, kedy dokážeme takmer úplne zabudnúť na všetky problémy všedných dní a tešiť sa z maličkostí, užívať si rodinné chvíle a spoločne strávený čas pri štedrovečernom stole. Vianočné pečivo je už v rúre a školáci si užívajú vianočné prázdniny. Aj keď tento rok sú podstatne dlhšie. Vianočné ozdoby sú už na stromčeku, ale aj na dvore.

Vianoce 2020

Vianoce sú sviatky lásky, pokoja a radosti, kedy si všetci navzájom prajeme len to najlepšie. Nie vždy sa ale počas týchto sviatkov dá so svojimi blízkymi stretnúť a osobne im k Vianociam zavinšovať. Stále tak môžete urobiť prostredníctvom vianočných SMS správ. Vianočné priania a vianočné pozdravy sú jedným z množstva spôsobov, ktorými môžete milo prekvapiť a potešiť vašich blízkych aj na diaľku. Práve preto vám prinášame niekoľko originálnych a vtipných vianočných SMS prianí a vinšov.

TIP: Pozrite si pekné vianočné obrázky, ktoré si môžete nastaviť ako tapetu vášho smartfónu.

Zároveň vám aj my z redakcie želáme príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa šťastia, zdravia a úspechov v Novom roku!

Milé vianočné SMS priania, pozdravy a vinše

Nech vianočný zvonček šťastím Vám zvoní, nech vianočný čas v lásku sa zmení, a tak krásne ako sa hviezda ligoce, tak nádherné a tajomné Vám prajeme Vianoce…

Vonku je zima, mrazivý chlad, no v srdci teplo, čo rozpúšťa ľad. A v okne sviečky rozžiaria strom, Vianoce tajomstvom naplnia dom. Šťastné a veselé Vianoce.

Vianoce sú vtedy, keď nikto neplače, Vianoce sú tam, kde voňajú mamine koláče. Vianoce sú s tými, ktorých ľúbime, ale aj s tými, na ktorých myslíme.

Končí sa zas ďalší rôčik, do nového je len krôčik. Vianoce Vám prajem šťastné, od Ježiška dary krásne. K tomu šťastia do balíčka, hodne zdravia a šťastíčka

Oheň v krbe tíško praská, v očiach vládne pokoj, láska. Už sa stromček ligoce, prajem Ti krásne a šťastné Vianoce.

Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.

Na Vianoce, keď svet stíchne, nech vám Božie dieťa vdýchne pokoj, radosť a posilu, nielen v túto svätú chvíľu, ale taktiež v novom roku, nech vás vedie v každom kroku.

Zatiaľ, čo si kľudne spal, Ježiško na okno zaklopal. Ozdobil vianočný stromček, podeň ti nadelil darček. Veselé Vianoce praje…

Krásne a radostné Vianoce, nech lásky radosti i pohody je vždy dosť a v tom ďalšom roku nech úspech, šťastie a zdravie stáli vždy po Tvojom boku.

Zrodila sa láska v krásnu hodinu. Ježiško svojou malou rúčkou nech žehná celú Vašu rodinu. Krásne Vianoce a v novom roku všetko dobré praje …

Na Vianoce ako treba, nech nájdete poklad z neba. Pokoj, lásku v hodnosti, dni prežite v radosti. Zdravie, šťastie ešte k tomu, nech prídu aj vo Vášho domu. Na Nový rok správny krok a úsmev po celý rok.

Kopec darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčika a ku šťastiu skok. Prajem pekné Vianoce a šťastný Nový rok!

Dnes je deň zázrakov, deň splnených želaní, sny čakajú v balíčkoch, previazané stužkami. Veselé Vianoce Ti želá…

Android_vianocne

Vtipné vianočné SMS priania, pozdravy a vinše

Ahoj, ja som Ježiško. Bol si dobrý? Nenadával si? Nekradol? Nepodvádzal? Tak sa to už konečne nauč! Ja ti darčeky večne nosiť nebudem! Šťastné, veselé a štedré vianočné sviatky ti praje…

Nech čerti od vás smolu odnesú, a choroby stratia vašu adresu, veľké príjmy, nízke dane a lásky tak primerane. Z celého srdca praje…

Letí anjel s nádielkou, pritom vrtí prdelkou. Letí, letí, hádaj kam? K dobrým ľuďom, predsa k vám.

Kapor sa už smaží, no hlavou ešte myká, prskavka z Číny nejak čudne bliká. Pozerám sa na stromček – dolu k zemi padá, skupinka hasičov náš dom už hľadá.

Vinšujem vám to, však viete čo, aby ste sa dostali tam, však viete kam, aby ste sa radovali s tým, však viete s kým, aby ste mali mnoho toho, však vy dobre viete čoho. Veselé Vianoce!

Zase sú tu Vianoce, tešíme sa na ne, hoc Mikuláš k nám netrafil a pridrel si sane. Hmla a blato za oknom zase „tuhá zima“, stráviť sviatky na horách, bude asi „príma“. Štedrý večer želaní, už len Ježiško nám istí, však chabá vám to útecha, ak ste ateisti. Tož vinšujem Vám vinšujem, zdravia, šťastia v kroku, požehnania poprajem, …všetko dobré v Novom roku.

Snehuliačik maličký, zatiaľ iba z mrazničky, prináša Vám správičku, prichystajte jedličku, aj koňaky vaječné a majte sa báječne. Veselé Vianoce Vám želá…

Morka, kačka, hus aj kura, na Vianoce ťažká kúra. Pivko, vínko, slivovička, hneď je dobrá náladička. V Novom roku šťastne žiť a zdravie si ochrániť. Veselé Vianoce praje …

Už sú tu Vianoce, darčeky nemám, po všetkých obchodoch o dušu behám. Zas som nič nekúpil, nervy mám strašné, čo im dám pod stromček, nie je mi jasné. Zas som to nestihol, po byte snorím, aspoň vinš vianočný dnes večer stvorím. Želám vám všetkého, čo sa vám páči, aj jedla dobrého, čo hrdlo ráči. Veselé Vianoce praje…

Poznáte aj vy nejaké ďalšie vianočné SMS? Podeľte sa o ne s nami a ostatnými čitateľmi v diskusii pod článkom.

Nenašli ste to, čo ste hľadali? pomôcť by vám mohli aj tieto články, ide nájdete ďalšie vianočné SMS priania:

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+