MojAndroid

Google je známy svojimi výstrelkami a ukrytými prekvapeniami. Veľmi dobre ich poznáme z Androidu, na ktorom Google v každej verzii ukrýva tzv. Easter Egg – animáciu alebo obrázok vystihujúci danú verziu OS. Niečo podobné spravil teraz aj vo vyhľadávači. Ku príležitosti blížiacich sa vianočných sviatkov totižto pripravil malé prekvapenie v podobe karaoke prehrávača na koledy.

Google_caroling_1 Google_caroling_2 Google_caroling_3

Ak do vyhľadávača Google zadáte výraz v znení “let’s go caroling”, tak Google okrem iných relevantných výsledkov zobrazí aj karaoke prehrávač na koledy. K dispozícii je päť klasických kolied, ktorých melódie sú známe po celom svete. Sú to napríklad Jingle Bells, O Christmass Tree alebo We Wish You a Marry Christmass. Kliknutím na niektorú z nich sa aktivuje prehrávanie a spustí sa ukazovateľ, ktorý má za úlohu previesť vás slovami piesne.

 

Zdroj: techcrunch

18.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+